نصب و راه اندازی در خط تولید شما

تولید بطری PET در محل کارخانه شما (PRODUCTION HOUSE IN)

بسیاری از کارخانه های بزرگ تولید کننده محصولات آشامیدنی، غذایی و لبنی، محصولات بهداشتی و دارویی و حتی محصولات صنعتی با چالش بسته بندی روبرو هستند که خود دنیای بسیار پیچیده و پرچالشی است. از یک طرف دغدغه های تولید و عرضه محصول نهایی، از طرف دیگر چالش های بسته بندی، کنترل کیفیت، زمان، هزینه و انرژی مضاعف.

شرکت درفام در بسته بندی بطری PET راه حل شگفت انگیز و نوآورانه ای برای این تولید کنندگان در نظر گرفته است. کارخانجات می توانند با برون سپاری تامین و تولید بطری ها و ظروف مورد نیاز جهت بسته بندی محصولات خود، بیشتر تمرکزشان را بر تولید و عرضه محصولات نهایی بگذارند و امور مربوط به بسته بندی را در کارخانه خود به درفام بسپارند. در این روش درفام در محل کارخانه شما حضور پیدا می کند، ماشین آلات خود را نصب و راه اندازی می کند، پرسنل و نیروی متخصص بصورت شبانه روزی قرار می دهد و بصورت مستمر در محل شما بطری تولید می کند و بدین ترتیب خیال شما را برای بسته بندی آسوده می کند.

این روش که خدمت ویژه ای در دنیا محسوب می شود، با دانش و تخصص کافی توسط ما در مجموعه درفام در حال اجراست که جهت مشاوره و راهنمایی در خصوص این خدمت نوآورانه می توانید با ما تماس بگیرید.

مزایای اصلی راه اندازی خط تولید PET در کارخانه

  • بزرگترین مزیت روش نصب و راه اندازی در خط تولید کارخانه شما این است که هزینه حمل و نقل بطری را که رقم بسیار چشم گیری میباشد حذف و به درآمد شما اضافه خواهد کرد.
  • در دنیای امروز با رشد سریع و پرشتاب صنایع مختلف انجام امور به سوی تخصصی تر شدن حرکت می کند تا بتوان ارزش افزوده بیشتری ایجاد کرد. نصب و راه اندازی خط تولید در کارخانه شما توسط شرکتهایی که دانش و تجربه مستقیم و بیشتر در این صنعت پرچالش را دارند قطعا در ارائه محصولات با کیفیت تر با بهای تمام شده کمتر بهتر عمل میکنند.
  • همه چیز در محل کارخانه تولیدکننده، تولید می شود که امکان نظارت بر کیفیت محصولات تولیدی به صورت مستمر وجود دارد. این خود سبب کنترل بهتر تیم کنترل کیفیت می شود لذا از بسیاری از مشکلات ناشی از ورود شی خارجی به داخل بطری در مسیر حمل و نقل تا کارخانه جلوگیری می شود.
  • امکان نظارت مستمر خود سبب بروز ایده های نوین در بسته بندی می شود. بدین ترتیب انعطاف پذیری در امر بسته بندی ایجاد می شود و سریعتر و راحتتر می توان ایده های نوآورانه را پیاده سازی کرد.
  • کاهش فضای ذخیره سازی محصولات PET در انبار کارخانه  که این خود  بصورت غیر مستقیم بر روی هزینه های انبارداری شما  به شدت موثر است.
  • راه اندازی خط تولید بطری PET موجب مشارکتی گسترده بین تولید کنندگان PET بعنوان پشتیبان و تولید کنندگان محصول نهایی میشود. از سوی دیگر تولید در محل کارخانه مشتری باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به دلیل حذف یکی از مراحل حمل و نقل میشود. کافی است آگاه شویم هر وسیله نقلیه مسافربری معمولی سالانه حدود 4.6 تن دی اکسید کربن تولید میکند تا بدانیم با حذف برخی سفرهای شهری چه مقدار به محیط زیست خود یاری رسانده ایم.

رمز موفقیت PET در صنایع بسته‌بندی

رمز موفقیت پلی‌اتیلن ترفتالات در ویژگی‌های این ماده نهفته است. ارزان بودن، شکل پذیری، زیبایی، شفافیت و درخشندگی، سهولت در تولید با تیراژ بالا، امکان استفاده آسان در خطوط تولید محصول بصورت کاملا اتوماتیک در تمامی مراحل پر کردن، لیبل گذاری و دربندی، قابلیت استفاده در رنج متنوعی از محصولات غذایی، آشامیدنی تا شیمیایی و بهداشتی و صنعتی، و خواص شیمیایی و فیزیکی قابل قبول و سازگار در بیشتر صنایع ذکر شده این محصول را در جایگاه ممتازی در صنعت بسته بندی پلیمری قرار داده و به همین دلایل پر مصرف ترین ماده پلیمری در صنعت بسته بندی می باشد.

برای راه اندازی خط تولید PET به چه ماشین‌آلاتی نیاز داریم؟

انواع ماشین آلات مورد نیاز برای تولید داخلی بطری PET به نیازهای کارخانه در امر بسته بندی، نوع بطری PET و نوع محصولی که در آن بسته بندی میشود، ظرفیت تولید، دیدگاه کیفی مشتری و در نهایت توان مالی مشتری بستگی دارد.
شرکت درفام برای هر یک از مشتریان خود بر اساس پارامترهای ذکر شده راه کار خاص خود را داشته و مقرون به صرفه ترین روش را انتخاب و عرضه خواهد نمود به نحوی که نیاز مشتری را به صورت کامل برآورده نماید.
در تمامی راه کارهای پیشنهادی این شرکت، کیفیت محور اصلی بوده و بهترین ماشین آلات با ظرفیت های مختلف متناسب با نیاز مشتری استفاده خواهد شد. ما به پشتوانه سالها تجربه خود در این روش از تولید بطری ( IN HOUSE PRODUCTION ) پیشنهادهای بسیار ارزنده ای برای مشتریان خود ارائه خواهیم کرد و به شکل چشمگیری هزینه های مشتری خود را کاهش میدهیم.

سایر مزایای تولید در خط تولید شما

شرکت های تولید کننده محصولات نهایی تمرکز خود را بر افزایش کمی و کیفی محصولات خود گذاشته و حتی از شرکتهای تامین کننده بطری، مشاوره های تخصصی در خصوص نحوه کاهش هزینه ها و پایین آوردن قیمت تمام شده بسته بندی اخذ میکنند.

حمل و نقل بطری به دلیل حجم زیاد و وزن کم همواره چالش بسیار بزرگی بوده و میتوان از این هزینه که رقم آن اغلب بسیار چشمگیر است کاسته و به سود اضافه نمود که راه کار تولید بطری در محل کارخانه مشتری در این زمینه بسیار مفید خواهد بود.

شرکت های تولید کننده محصولات پلیمری بسته بندی (بطری) تجربه و تخصص بالایی از این صنعت داشته و همواره بهترین پیشنهادات را برای مشتری خود ارائه میدهند که طراحی بهینه بطری از نظر وزن بهینه، زیبایی و جذب مشتری، سهولت در کاربرد، نوآوری در حمل و نقل درون سازمانی، برنامه ریزی زمانی و جلوگیری از رسوب سرمایه، زمانبندی و برنامه ریزی تولید، انبارداری و مصرف از جمله اموری هستند که به صورت تخصصی در مورد آنها فعالیت میکنند.

صنعت تولید محصولات بسته بندی پلیمری صنعتی بسیار پیچیده و تخصصی میباشد که تولید محصول باکیفیت بالا به صورت مستمر و بدون وقفه با کمترین هزینه و بالاترین راندمان در گرو دانش فنی و تجربه کافی از این صنعت است و بر همین اساس بهای تمام شده محصول تولیدی توسط این شرکتها پایین تر است.

راه‌اندازی خط تولید بطری PET مناسب چه صنایعی است؟

در صنایع مختلف و کارخانجات و شرکتهای متعددی که برای بسته بندی محصولات خود به بطری نیاز دارند میتوان از “روش راه اندازی خط تولید بطری در محل کارخانه شما” که در دنیا به روش IN HOUSE PRODUCTION مشهور است استفاده کرد و در واقع میزان تولید شرکتها هرچقدر بالاتر باشد استفاده از این روش بیشتر ضرورت یافته و هزینه ها را به شکل موثرتری کاهش میدهد.
مهمترین کاربرد بطری PET بر اساس میزان مصرف آن در کارخانجات تولید نوشابه های گازدار میباشد. صنایع تولید آبهای مختلف معدنی، آشامیدنی و گازدار، صنایع لبنی جهت بسته بندی انواع شیرهای تازه بدون مواد افزودنی با تاریخ مصرف محدود، تولید انواع و اقسام ماءالشعیر و در نهایت کارخانجات تولید انواع محصولات شوینده و بهداشتی صنایعی هستند که میتوانند به صورت بالقوه از روش “راه اندازی خط تولید بطری در محل کارخانه شما” برای تامین بطریهای مورد نیاز خود استفاده نموده و مزیت های فراوانی را برای کسب و کار ایجاد نمایند.
اگر علاقه مند به کاهش هزینه های بسته بندی، انبارداری، حمل و نقل و تولید محصول نهایی با راه اندازی خط تولید بطری PET در محل کارخانه خود هستید کافی است با کارشناسان مجرب و متخصص شرکت درفام برای مشاوره و بررسی های اولیه تماس بگیرید. ما بهترین ماشین آلات مورد نیاز برای تولید بطری مورد نیاز شما را تهیه و با نصب و راه اندازی آنها در محل کارخانه شما این امکان را فراهم میسازیم که ضمن استفاده از مزیت های این روش و کاهش هزینه ها از خدمات و پشتیبانی کامل شرکت درفام بهره مند شوید.

مشاوره رایگان بسته‌بندی

اگر برای بسته بندی محصولات خود، سوالاتی در ذهن دارید که نیازمند راهنمایی بیشتری هستید می توانید فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت، جهت مشاوره و راهنمایی بصورت رایگان با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس با درفام