مواد غذایی و آشامیدنی

انواع بسته بندی محصولات غذایی را از درفام بخواهید

شرکت درفام به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر انواع محصولات بسته بندی پلیمری با تکیه بر دانش و تخصص کارکنان خود کیفیت عالی بطری‌ها و ظروف تولیدی را برای مشتریان خود تضمین می‌کند. ما در شرکت درفام طیفی گسترده از این محصولات را برای بسته‌بندی صنایع غذایی در اختیار تولیدکنندگان صنعت غذا قرار می‌دهیم. شما می‌توانید در مرحله نخست، برای سفارش محصول خود از خدمات مشاوره در این شرکت بهره‌مند شوید تا محصول اختصاصی را بتوانید سفارش بدهید. با درفام بهترین بسته‌بندی را برای محصولات خود تجربه خواهید کرد.

نوشیدنی ها

با توجه به رقابت فراوان در این حوزه، شرکت درفام با طراحی و تولید انواع بسته بندی نوشیدنی ها، همانند نوشابه، آب معدنی، دوغ، شیر، ماءالشعیر، آبمیوه و … بر اساس نیاز شما، تمام تلاش خود را می کند تا در راستای استراتژی های بازاریابی شما قدم های مثبت و سازنده بردارد.

لبنیات

عموم مشتریان دغدغه زیادی در زمینه سلامتی محصولات لبنی دارند، رعایت اصول کیفی و استفاده از تکنولوژی مناسب در تولید ظروف بسته بندی محصولات لبنی استراتژی ما در شرکت درفام است.

روغن خوراکی

طراحی و تولید انواع بسته بندی روغن های خوراکی، همانند روغن سرخ کردنی، روغن کنجد، روغن زیتون و …. در سایز و طرح دلخواه شما همراستا با ایده های بازاریابی شما در شرکت درفام انجام می شود.

انواع سس

طراحی زیبا و دلچسب برای سس از ویژگی‌های مورد انتظار برای بسته‌بندی مواد غذایی به ویژه محصول پر رقابت و پرمصرفی مثل سس است. طراحی و تولید انواع بسته بندی پلیمری برای سس مایونز، سس سالاد، سس ساندویچ، سس کچاپ و …. متناسب با طرح دلخواه شما برای نفوذ در بازار توسط درفام انجام می شود.

بسته بندی پلیمری در طیف گسترده از مواد غذایی

طیف بسیار متنوعی از محصولات غذایی و آشامیدنی را میتوان برشمرد که میتوان آنها را در بسته بندی پلیمری به بازار عرضه کرد و به کمک مزیت های فراوان این نوع بسته بندی به کسب و کار شما رونق داد. شرکت درفام در این زمینه در کنار شماست. میتوانید با تیم کارشناسی ما ارتباط برقرار کرده تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

مزایای همکاری با درفام

تکنولوژی پیشرفته
جدیدترین فناوری و ماشین آلات پیشرفته در تولید را استفاده می کنیم.
ارائه راهکارهای بسته بندی
انواع راه حل هایی که سبب تمایز بسته بندی شما شود، ارائه می کنیم.
سابقه درخشان تولید
در طول مدت این سال ها با انواع برندهای بزرگ و کوچک همکاری داشته ایم.
کیفیت محور
تولیدات ما، تمامی خواسته های یک شرکت جهانی را برآورده می کند.

مشاوره رایگان بسته‌بندی

اگر برای بسته بندی محصولات خود، سوالاتی در ذهن دارید که نیازمند راهنمایی بیشتری هستید می توانید فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت، جهت مشاوره و راهنمایی بصورت رایگان با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس با درفام