صنعتی و شیمیایی

انواع بسته بندی محصولات صنعتی و شمیمیایی را از درفام بخواهید

شرکت درفام به‌عنوان یکی از طراحان و تولیدکنندگان برتر انواع محصولات بسته بندی پلیمری با داشتن دانش فنی و سابقه درخشان، طیف گسترده ای از بسته بندی محصولات صنعتی را با کفیت طراحی و تولید در سطح جهانی ارائه می کند. شما می‌توانید در مرحله نخست، برای سفارش محصول خود از خدمات مشاوره در این شرکت بهره‌مند شوید تا محصول اختصاصی خود را بتوانید سفارش دهید. با درفام بهترین بسته‌بندی را برای محصولات خود تجربه می کنید.

بسته بندی روغن موتور

طراحی و تولید انواع بسته بندی روغن موتور و مواد پتروشیمی در حجم و سایز متفاوت را از درفام بخواهید. تمامی محصولات درفام در واحدهای فنی و نظارتی، طراحی و تولید می شود.

بسته بندی سموم و آفت‌کش‌ها

بسته بندی سموم که برای مصارف صنعتی و خانگی بکار می رود توسط تیم طراحی درفام طراحی و تولید می شود. پیش از درخواست می توانید در جلسه ای رایگان از مشاوره بسته بندی بهره مند شوید.

بسته بندی الکل و مواد ضدعفونی کننده

این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا، مواد ضدعفونی فراوانی در کشور تولید می شود که هر یک بنابر کاربرد خود طراحی و تولید می شود. درفام شما را در این راه با ایده های نوین همراه می کند.

بسته بندی پلیمری در طیف گسترده از محصولات صنعتی و شیمیایی

طیف بسیار متنوعی از محصولات صنعتی و شیمیایی را میتوان برشمرد که میتوان آنها را در بسته بندی پلیمری به بازار عرضه کرد و به کمک مزیت های فراوان این نوع بسته بندی به کسب و کار شما رونق داد. شرکت درفام در این زمینه در کنار شماست. میتوانید با تیم کارشناسی ما ارتباط برقرار کرده تا بهترین گزینه ها را به شما معرفی کنیم.

مزایای همکاری با درفام

تکنولوژی پیشرفته
جدیدترین فناوری و ماشین آلات پیشرفته در تولید را استفاده می کنیم.
ارائه راهکارهای بسته بندی
انواع راه حل هایی که سبب تمایز بسته بندی شما شود، ارائه می کنیم.
سابقه درخشان تولید
در طول مدت این سال ها با انواع برندهای بزرگ و کوچک همکاری داشته ایم.
کیفیت محور
تولیدات ما، تمامی خواسته های یک شرکت جهانی را برآورده می کند.

مشاوره رایگان بسته‌بندی

اگر برای بسته بندی محصولات خود، سوالاتی در ذهن دارید که نیازمند راهنمایی بیشتری هستید می توانید فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت، جهت مشاوره و راهنمایی بصورت رایگان با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonتماس با درفام